Na konci zaznělo:,,Díky týmu Zemanovců, že nás podrželi až do konce!"

25/09/2017 Na konci zaznělo:,,Díky týmu Zemanovců, že nás podrželi až do konce!"

Touto větou byla uzavřená neskutečná akce Guláš Fest Jihlava.

Sice fotka naznačuje náladu a atmosféru celé této charitativní akce, ale kdo tam nebyl, nepochopí, jak moc jsme organizátorce Aleně Skovajsové vděčni, že nás pozvala. Jsme super tým, momentálně pracuje v předvolební kampani, sbírá podpisy pro Miloše Zemana, aby opět zasedl na post prezidenta, ale právě moc rádi věnujeme čas i podobným charitativním akcím, jako byl Guláš Fest.

A právě tyto aktivity nás všechny ještě více stmelují. Vždyť kde jinde se lidi nejlépe poznají, než při společné akci. Z ,,Guláše! jsme si odnášeli pohár za třetí místo od odborné poroty, ale byli jsme oceněni jako nej!tým od celé veřejnosti.

Výtěžek z prodeje jsme samozřejmě předali do kasičky nadaci Šťastná hvězda. Součástí byla i neobvyklá dražba. Mistr v kuchařském umu Petr Erin Kováč spolu s námi napekl pečivo. No a právě ty jeho houstičky byly vydraženy a výtěžek opět putoval do kasičky potřebným.

Takže děkuji všem jmenovaným, ale zvláště Týmu Zemanovců a to jmenovitě: V čele kuchařskýho týmu, jako hlavní dozor stál Jan Veleba, krájení cibule se ujal Miroslav Bašta, vrchní míchačkou byla pověřena Eva Pařilová a pod kotel přidával a elektrický přívod hlídal Jiří Kaštan.
Za veškeré potraviny zodpovídala a všem kafíčko podávala Miluše Lodinová,............ostatním členům Zemanovců děkujeme za pomoc a podporu ! 

A slovo závěrem?....za rok s námi zase můžete počítat! Byli jsme zmrzlí, zmoklí, ale šťastní !!!

Miluše Lodinová, místopředsedkyně SPO Vysočina

Proč SPO?

 

  1. navrhujeme, aby bylo preferenční procento ve volbách do Poslanecké sněmovny dále sníženo z 5 na 3 %
  2. navrhujeme, aby ve volbách do Poslanecké sněmovny byl počet volebních okrsků zvýšen z dnešních 14 na 35
  3. navrhujeme, aby občané i v krajských a celostátních volbách měli možnost vybírat osobnosti z kandidátek více politických stran
  4. navrhujeme, aby starostou, resp. primátorem byl zvolen ten, kdo v komunálních volbách obdržel nejvíce preferenčních hlasů
  5. navrhujeme, aby krajským hejtmanem byl zvolen ten, kdo v krajských volbách obdržel nejvíce preferenčních hlasů
  6. navrhujeme, aby místní referendum bylo platné při menší než 35 % účasti občanů
Poslední novinky